۰۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

ستاد مبارزه با اینترنت

عرض کنم خدمت شما که بلاگر.کام از صبح علی‌الطلوع همین امروز یکشنبه 5 اردیبهشت، تبخیر شد و رفت پی کارش. برای چند دقیقه‌ای برگشت، اما تیر خلاص را همان موقع زدند بچه‌های زحمت‌کش ستاد مبارزه با اینترنت. غرض اینکه ای‌میل زدن به filter@dci.ir کمترین کاری‌ست که می‌توانیم برای خودمان بکنیم، همین.

فکری‌ام از این به بعد، اگر هر روز هم نشود هر وقت که یادم بود، ای‌میل بزنم به‌شان و یادآوری کنم که یادشان هستم و دل به دل راه دارد و این داستان‌ها. یحتمل دل‌شان برای‌مان تنگ می‌شود که می‌زنند تبخیر می‌کنند تا ای‌میل بزنیم به‌شان که حال‌شان جا بیاید و دل خجسته‌شان خنک شود، وگرنه آدم حسابی مرض که ندارد که بی‌خود و بی‌جهت گودرز را وصل کند به شقایق که، دارد؟ تازه‌ش هم، آدم، حتی ناحسابی‌ش هم مرض ندارد.

ول کنید این حرف‌ها را، اگر به داشبورد بلاگر دسترسی ندارید از draft.blogger.com استفاده کنید، اگر نشد پورت سکیورش را امتحان کنید، همان HTTPS خودمان. اما ای‌میل به ستاد مبارزه با اینترنت فراموش نشود، الیوم فلان و از این حرف‌ها، البته خود دانید اما از ما گفتن.

» وقتی یادداشت را نوشتم و دکمه‌ی انتشار لایو رایتر را زدم اینترنت پکید، اینجا شاید فقط کوسه‌ها نیستند که علاقه‌ی خاصی به فیبر نوری دارند، آخر این هم شد رژیم غذایی؛ فیبر نوری نیم‌پز با سس هزار جزیره لطفا.

» حالا که این یادداشت منتشر می‌شود، ساعت نه و چهل دقیقه‌ی شب دوشنبه است، این‌همه مدت قطع بودم، بیست و چهار ساعت.

» اولین ای‌میل را فرستادم، منتها سوتی دادم و نوشتم «بلاگر و وردپرس.کام را از فیلتر دربیاورید». خدا کند شر نشود برای وردپرس.کام، خدایا توبَه!

» راه حل draft با https جواب می‌دهد، همین الان تست شد.