۱۰ اسفند ۱۳۸۶

احترام به عقاید

خوشبختانه، اغلب ما به عقاید احترام می‌گذاریم، منتها بدبختانه و متاسفانه، آن عقایدی که به‌شان احترام می‌گذاریم و خیلی سخت هم به‌شان پای‌بندیم، فقط و فقط عقاید خودمان است، چه، وقتی که خودمان می‌فرماییم‌شان، چه، وقتی که دیگران همان‌ها را قرقره می‌کنند.

۱۸ بهمن ۱۳۸۶

لوگوهای بلاگر فارسی

اگر دوست دارید محض تنوع و برای حمایت هم که شده لوگویی از بلاگر فارسی را در وبلاگ‌تان قرار دهید، صفحه‌ی حمایت از بلاگر فارسی را ببینید. اینکه چطوری می‌شود برای وبلاگ‌های روی بلاگر هم صفحه‌ی جدید ایجاد کرد هم راه مسخره‌ای دارد که در یک یادداشت جداگانه توضیح می‌دهم.
البته چون فعلا روی google pages قرار دارد ممکن است به زودی زود از دسترس خارج شود که این هم از بدی‌های سرویس‌های رایگان است. درستش می‌کنیم.
عزت زیاد

پ.ن:
برای ایجاد این صفحه و هم‌چنین کدها، از صفحه‌ی حمایت از وردپرس فارسی کمک گرفتم. گفتم بنویسم که هم تشکری باشد از دوستان فنی وردپرس فارسی و هم یک لینک به آن صفحه که قدرش را بدانید.

۱۶ بهمن ۱۳۸۶

وردپرس در کنار بلاگر

برخلاف خیلی‌ها که دلشان می‌خواهد وردپرس و بلاگر را دشمن هم فرض کنند، من فکر می‌کنم اینطوری نیست. این درست که رقیب هم هستند و هر دو سهم بیشتری از این بازار می‌خواهند اما هر دو، به ما سرویس می‌دهند. حالا اگر این رقابت به نفع ما تمام شود که چه بهتر. از دیروز لوگوی وردپرس فارسی و بلاگر فارسی را گذاشتم این بغل و وردپرس فارسی به خاطر مهمان بودن در این وبلاگ و پیش‌کسوت بودن تیم فارسی‌سازش بالاتر هم قرار گرفته.
اگر شما هم می‌خواهید از وردپرس فارسی حمایت کنید -البته معنوی، گفتم که نگران جیب مبارک نشوید- صفحه‌ی حمایت از وردپرس فارسی را دریابید.
به جای لج کردن با بلاگر و وردپرس هم بهتر است به فکر نجات سرویس‌های فارسی باشند حضرات، هم ثواب دارد و هم لعن و نفرین کاربران کمتر می‌شود، شفای همه‌ی مریض‌ها هم دست خداست، ما که کاره‌ای نیستیم.