۳۱ مرداد ۱۳۸۷

سیاره‌ی بلاگر فارسی

خدمت شما عرض کنم، بعد از مدت‌ها تلاش شبانه روزی متخصصین داخلی و بدون دخالت روس‌ها و چینی‌ها، بالاخره بلاگر فارسی به تکنولوژی سیاره‌سازی دست پیدا کرده و به جمع ابرقدرت‌های سیاره‌دار وبلاگستان فارسی (وردپرس و فایرفاکس فارسی) پیوسته است.

خب البته هنوز در مرحله‌ی راه‌اندازی چند عدد فیوز هستیم و دربه‌در به دنبال سوخت و به جان شما، هنوز سیاره‌ی سیاره هم نیست اما به غنی‌سازی ادامه خواهیم داد. بنابراین، دوستان بلاگری یا غیره -که در مورد بلاگر می‌نویسند- لطف کنند و روی تمام مطالبی که در مورد بلاگر می‌نویسند یک برچسب ناقابل “بلاگر” یا “بلاگر فارسی” یا blogger بزنند و لینک آن برچسب را پای همین یادداشت بگذارند یا به symoniri روی جی‌میل ارسال کنند.

دارم تک‌تک وبلاگ‌ها را پیدا می‌کنم و فید برچسب یا موضوع بلاگرشان را اضافه می‌کنم. فید سیاره هم این است، اگر تمایل دارید یادداشت‌های وبلاگستان فارسی در مورد بلاگر را دنبال کنید به فیدخوان‌تان اضافه‌اش کنید و وبلاگ‌هایی که در مورد بلاگر می‌نویسند را معرفی کنید. جایزه هم نداریم برای معرفی، گفتم که شکم‌تان را صابون نزنید یک وقت به نیت جایزه، حتی اگر صابون‌تان زیاد کف می‌کند.

صفحه‌ی سیاره هم که راه افتاد حتما در بلاگر فارسی معرفی می‌شود و آن‌وقت، همه‌ی وبلاگ‌های سیاره را می‌گذاریم کنار صفحه. فعلا این را داشته باشید بابت التماس برای تامین مواد اولیه‌ی ساخت سیاره. ناسلامتی سیاره‌ست و باید جمعیتی بالاخره وجود داشته باشد یا نه، وگرنه سیاره‌ای که با یک وبلاگ قرار باشد راه بیفتد طیاره هم نیست.

توضیح واضحات: خب بدیهی است که اگر در وبلاگ‌تان، مثل همین وبلاگ دو تا برچسب دارید (“بلاگر” و “بلاگر فارسی”)، آن یکی را ارسال کنید که مهم‌تر است.اینکه مثلا برچسب blogger دارید هم اصلا تفاوتی در اصل کار ایجاد نمی‌کند.

» فید کامل بلاگر فارسی (سایر آدرس‌های فید زیرمجموعه‌ی بلاگر فارسی این جاست).
» فید سیاره‌ی بلاگر فارسی