۳۱ خرداد ۱۳۸۷

اینجا چه خبر است؟

راستش چند روز پیش کمی نظرخواهی وبلاگ را دستکاری کردم و کادر جهنده/پرنده‌ی مضحک بلاگر را آوردم داخل یادداشت‌ها. اما فعلا که تاثیری نداشته در بیشتر شدن نظرات، امتحان کنید بی‌زحمت که اگر خوب است توضیح بیشتری بنویسم در موردش و اگر مزخرف است برویم به سمت چیزی مثل disqus.

اما خبرهای بد چیست؟ بلاگر باز هم مشکل پیدا کرده، آسیاتک، در تهران فیلترش کرده و کامنت‌های بلاگر که روی سرورهای دیگری‌ست خیلی وقت است باز نمی‌شوند. ای‌میل زدم به ستاد مبارزه با وبلاگ و هنوز هم –بعد از پنج روز- جوابی برای ای‌میل بنده که در ادامه متن‌اش را می‌خوانید نیامده.

سلام،
قبلا هم چندبار ای‌میل زدم و متاسفانه جواب درستی نگرفتم. اما گند اخیرتون دیگه شوخی‌بردار نیست. چرا بلاگر رو فیلتر کردید؟ قبلا صفحه‌ی کامنت‌های بلاگر رو که با https باز می‌شد فیلتر کردید و حالا نوبت خودش شده. چرا؟
مشکل شما و روسای نه چندان محترم‌تون چیه؟ اگر با پنج یا ده تا وبلاگ مشکل دارید که یک سرویس رو نباید فیلتر کنید که. دیگه واقعا شور رو هم از مزه درآوردید شماها. الان بلاگر در بعضی ISPها در تهران فیلتر شده، مثل شرکت مسخره‌ی "آسیا تک" و کامنت‌های بلاگر هم که خیلی وقته مشکل داره.
چه وقت می‌شه که ما از دست مزاحمت‌های شما کارکنان اداره‌ی مبارزه با وبلاگ خلاص شیم خدا می‌دونه.
توهین‌آمیز بود؟ حالا کمی خودتون رو می‌تونید جای ما حس کنید که هر روز شاهد توهین‌هاتون هستیم.

خب، امروز نیما رسولی خبر داد که وبلاگ بنده باز نمی‌شود، آیا در جای دیگری هم این مشکل وجود دارد؟