۲۴ آذر ۱۳۸۶

بلاگر فارسی، یک انگیزه‌ی تازه

» خبر
قرار این بود که بلاگر فارسی از دیروز رسما افتتاح شود که شد.
پایان خبر

اما همه‌اش این نیست، این یادداشت، سوای اعلام خبر افتتاح بلاگر فارسی، یادداشت تشکری‌ست از دوستانی که در این -بیشتر از- دو ماه زحمت کشیدند و کار کردند تا به این شکلی دربیاید که حالا می‌بینید؛ حسن، علیرضا، مجتبی، میکرودامپ و نیما -که ایده‌ی اصلی بلاگر فارسی و طرح وبلاگ‌ها از اوست-. در روزهای آخر هم که بهرام عزیز -فایرفاکس فارسی کار اوست اگر نمی‌دانید- و دیگ‌لی بزرگ به گروه اضافه شدند.
به عنوان یکی از اعضای گروه -در واقع عضو سالخورده‌ی گروه- از همه‌شان تشکر می‌کنم؛ کار سختی‌ست که سوای کار روزمره، وقت بگذاری روی کار دیگری که نفعی هم ازش نمی‌بری، و این، به نظرم ارزش دارد.

بلاگر فارسی سه بخش دارد، صفحه‌ی اصلی که به نقل اخبار بلاگر -از Blooger buzz-، امکانات جدید و اخبار بلاگر فارسی اختصاص دارد، مستندات فارسی بلاگر که به نقل راهنما‌ها، ترفندها و نکته‌های مفید بلاگری می‌پردازد و همه‌ی کاربران بلاگر می‌توانند با ارسال راهنماهایی که نوشته‌اند در توسعه‌ی آن مشارکت کنند، و پوسته‌های فارسی بلاگر که البته با فارسی شدن بلاگر، فعلا پا در هواست تا بعد.
اگر سوالی دارید که فکر می‌کنید با مطرح کردن‌اش پاسخی برایش پیدا می‌شود در گروه بلاگر فارسی مطرح کنید، البته قبل از مطرح کردن‌اش در گروه عضو شوید :-)

» حرف آخر:
بلاگر فارسی را فراموش نکنید -انتقاد، راهنمایی و...-، به آن لینک بدهید و به‌خصوص، به دوستان‌تان معرفی‌ش کنید.
» عکس هم از وبلاگ دیگ‌لی بزرگ سرقت شد.