۰۹ تیر ۱۳۸۶

پینگ، بلاگرولینگ و قیلطرینگ

راستش، محض گل روی دوستانی که لطف دارند و اینجا را با پینگش می‌خواهند، چشم -البته بعد از اینکه کلی فحش خوردم بابت پینگ نکردن بلاگرولینگ و متلک خواندم-. باز هم مثل همهِ بچه‌های آدم پینگ می‌کنم، اما خب نامردا، بگذارید من هم دو کَلوم عرض کنم خب!

راستش، من دارم سوای نوشتن‌های وبلاگی، چیزهایی هم می‌خوانم در مورد رشتهِ تحصیلی‌م که حالا بعد هزار سال یادم افتاده که رشتهِ خوبی‌ست و حیف است ادامه‌اَش ندهم. گاهی هم، مطالبی را که فکر می‌کنم ارزش نقل کردن دارد می‌آورم اینجا، با برچسب مشق مدیریت -محض یادآوری در ماه‌های آینده و شاید بیشتر-، اما همهِ مطالب وبلاگ که ارزش پینگ کردن ندارد، دارد؟

خدمت دوستانی هم که این روزها کلی به من و فید و گوگل‌ریدر -تریپ خودستایی و اینا- فحش داده‌اند عرض کنم که چرا همه‌ش باید دنبال ای‌میل زدن و subject نوشتن و این‌ها باشیم. صاحب اصلی سایت بلاگرولینگ مدت‌هاست که سایت را به‌روز نکرده و ما دلمان را خوش کرده‌ایم به این قراضهِ دلخراش. البته اگر ارتقایی انجام دهد به این شکل که بلاگرولینگ با استفاده از فید وبلاگ‌ها، زمان به‌روز شدن‌شان را پیدا کند و نمایش دهد، خیلی هم عالی می‌شود. هم اصلا به پینگ کردن این شکلی احتیاجی نیست و هم دوباره به پینگ کردن این شکلی احتیاجی نیست اصلا :-)

بلاگرولینگ هم به زودی، مثل بقیهِ سایت‌ها گرفتار می‌شود و دوباره گریه و ناله که برق رفت و فلان و از این حرف‌ها، خسته نشدید؟ شده که دنبال راهِ حل بهتری بگردید و پیدا نکنید؟
فعلا تا به این جفنگیات بنده فکر می‌کنید، در بازی فیل را قلقلک بدهیم شرکت کنید تا ببینیم چه می‌شود.