۱۲ خرداد ۱۳۸۶

لایو رایتر، نسخهِ جدید

ظاهرش که شگفت‌انگیز شده، و امکان برچسب‌گذاری که در بلاگر اضافه شده فوق‌العاده‌ست. حالا می‌شود عکس را از آدرس url هم وارد کرد.

اما خب، حالا که این را نوشتم یک تجربه هم از نصب wlw بنویسم و بروم. اگر در نصب مشکل دارید گیر الکی به این بدبخت ندهید، پروگسی اینترنت‌تان را هم چک کنید. این مشکلات را بنده هم داشتم و چند روز وقتم را گرفت. از طریق نرم‌افزاری مثل Ultrasurf و تنطیم پروگسی‌ در wlw خیلی راحت هم می‌شود وبلاگ اضافه کرد و هم نوشت.

بگذریم، wlw با این رونمایی تازه، دیگر بهانه‌ای برای وردنویسان و نُت‌پَدسواران عزیز نمی‌گذارد و وای به حال آن‌هایی که این فرصت عالی از طرف مایکروسافت را از دست بدهند. فقط اگر این امکان را هم می‌داشت که داشتن یا نداشتن کامنت برای یادداشت‌های بلاگر هم از همین‌جا کنترل بشود و اگر امکان فرستادن دنبالک هم برای بلاگر وجود می‌داشت و باز اگر امکان...

برو روت رو کم کن بچه، برو...

» پ.ن: این گزینهِ post draft to weblog رو به گمونم نداشت قبلا، چیز خوبیه‌ها. یکی از مشکلاتی که قبلا بود و دیگر نیست این بود؛ اگر لایو رایتر باز بود و قصد داشتی مطلب جدیدی بنویسی یا یادداشتی را ویرایش کنی، به طور پیش‌فرض در یک پنجرهِ جدید باز می‌شد اما در نسخهِ جدید، اینکه در پنجرهِ جدید باز شود یا در همان پنجره، دست کاربر است، در تنظیمات لایو رایتر.
» توضیح: خدمت آقا محراب عرض کنم که تنظیم برای وردپرس‌دات‌کام را می‌توانی در این وبلاگ بخوانی و ببینی؛ یک، دو و سه.