۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

آی یوتیوب، پدرت بسوزه

یکی از نرم‌افزارهایی که اینجا برای دانلود از یوتیوب توصیه شده، VeideoGet است که الحق و الانصاف چیز درست و حقی‌ست -چی گفتم-. دانلود از بیشتر از 100 سایت ویدیوی آنلاین و قابلیت تبدیل به فرمت‌های مختلف، خیلی وسوسه‌انگیز است خب، اما نسخهِ سایت، نسخهِ آزمایشی‌ست و علاوه بر اینکه باهاش بیشتر از 20 تا ویدیو نمی‌شود دانلود کرد، اجازه نمی‌دهد تا بیشتر از دو دانلود همزمان انجام بدهی -یعنی نمی‌گذارد بیشتر از دو لینک را همزمان اضافه کرد-. اما از آنجایی که خدا پدر و مادر برادران روس‌مون رو بیامرزه، آدرس نسخهِ کرک‌پذیر و کرک نسخهِ کرک‌پذیر را در کامنت‌ها پیدا می‌کنید.
البته کرک برای آخرین نسخه هم جواب می‌دهد و الان دارد مثل بچهِ آدم دانلود می‌کند.

بگذریم، اگر حال‌تان از کرک و این قرتی‌بازی‌ها به هم می‌خورد بروید سراغ این یکی، حرف ندارد. این امکان را دارد که ویدیوی مربوطه را همانجا تماشا کنید تا از صحت و سلامت لینک مطمئن شوید، بعد هم خیلی سریع دانلودش می‌کند، اما انگاری فقط با فرمت flv.
» پ.ن.
تصحیح می‌کنم، این Orbit فوق‌العاده‌ست، کیفیت ویدیو‌های دانلودی خیلی خوب است، از سایت‌های دیگر هم می‌توانید دانلود کنید، فقط از منوی tools و از طریق grab video صحت لینک را کنترل و بعد از گرفتن لینک دانلود از همانجا دانلودش کنید. اینجا هم که شده پخش مستقیم یوتیوب، اَه‌اَه...