۲۲ فروردین ۱۳۸۶

فیلترینگ، ‌روزمره‌گی و دیگر هیچ

» راستش از بلاگر قطع امید کرده‌ام و دارم مطالبی را که فکر می‌کنم به درد می‌خورد دوباره به همان تاریخ مطلب وارد این وبلاگ می‌کنم. بیکاری و هزار درد بی‌درمان دیگر، چه کنم. نظری، راه دیگری، پیشنهادی، چیزی؟
تا یادم نرفته عذر هم می‌خواهم بابت پینگ شدن‌های گاه و بیگاه اینجا. من شرمنده‌م. البته نباید پینگ شود اما وبلاگ است دیگر، آدم که نیست که بفهمد نباید برای ویرایش مطلب دو سال پیش پینگ شود، من عذر می‌خواهم بابت این دیوانه‌بازی‌ها!

» فیلتر می‌شویم،
خدا نکند این دوست خوب‌مان -عمو فیلترچی را عرض می‌کنم- تو را به عنوان دوست در لیست بلندبالایش اضافه کند، جدا شدن و به‌هم زدن این رفاقت کار حضرت فیل است. حالا هی بنویس که پدرجان، دوری و دوستی، مگر حالی‌ش می‌شود. غرض، هفتهِ پیش moniri.com با دبلیوهاش فیلتر بود و بدون دبلیوها باز. هر چند همهِ لطفش به دبلیوهاش است و ما پول دبلیو را هم داده‌ایم اما بی‌خیال شدیم. یکی دو روزی‌ست اینجا را هم فیلتر کرده، منتها اگر سه‌تا دبلیو به اول آدرس اضافه کنید باز می‌شود، یحتمل این همان سه تا دبلیویی‌ست که آن طرف کم کرده و اینجا اضافه کرده. اینترنت که نمی‌فهمد هیچ ریاضی و حساب و کتاب هم سرش نمی‌شود شکر خدا. پیمان بندهِ خدا که از فیلترینگ صفحه‌اش در وبلاگ دو-در-دو خسته شده بود، در وبلاگ جدیدش هم فیلتر شده، اما نمی‌دانم دبلیوهای کدام بنده خدایی را داده‌اند به پیمان!


تا یادم نرفته یادآوری کنم که قدر گوگل‌ریدر را بدانید، همین!

» ای تو روح پرفتوحت بلاگر، همین.

» فیل را هم که لابد تا حالا فراموش کرده‌اید دیگر.